לחבר מחדש

סדנה לשיפוץ גרוטאות.jpg
לחבר מחדש
סדנה קסומה וחווייתית לשיפוץ גרוטאות  

אתם מוזמנים להתאהב מחדש בעצמכם, לצאת מחוויה של שחיקה ושיגרה ולגלות כוחות ויצירתיות שלא ידעת שקיימים בכם. דרך עבודה יצירתית של שיפוץ גרוטאות וחפצים שהושלכו נלמד לשנות את נקודת המבט על מציאות חיינו ונגלה את הכוחות שיש בנו לברוא אותה מחדש. 

מה בסדנה?

במפגש נתנסה בעבודה חוויתית עם גרוטאות וחפצים שנזרקו. נראה איך אנחנו יכלים לקחת חפץ שבור, שכבר אין בו צורך - ולראות את הפוטנציאל שלו. נראה כמה כוח יש לנו בידיים לשנות וליצור,  ונבין מה הקשר בין זה לבין היכולת שלנו להתמודד עם חוויה של שחיקה, לעבד אירועים קשים שעוברים עלינו, לשנות את נקודת המבט עליהם ולצמוח מהם. 

בסדנה ניקח את החפץ שהושלך, את הגרוטאה ההרוסה שאין בה כבר צורך, ונשנה את האופן שבו אנחנו מתבוננים עליה. נראה את הפוטנציאל שלה וננסה ליצור אותו.

נגלה כמה כוח יש לנו בידיים ליצור את מציאות חיינו. בעזרת שיוף, צבע, אהבה וחמלה ניצור מהגרוטאות, הפיזיות והנפשיות, דבר מה חדש.

למי הסדנה מיועדת?

הסדנה מאפשרת עבודה חווייתית עם ערך מוסף ומתאימה לימי כיף של צוותי עבודה, למפגשים משפחתיים, ולמעשה לכל קבוצה שרוצה להתנסות במפגש של חוויה, רגש ויצירה. אין צורך להיות אומן כדי ליצור את הרגשות שלנו.

הסדנה יכולה להגיע כמפגש חד פעמי או כתהליך עומק צוותי ותבנה בדיאלוג משותף יחד אתכם כך שתתאים לכם באופן מטיבי.